Přeskočit na obsah
Alice Slavicek | Kontakt

+ Jak začít?
Chtěli byste se mnou spolupracovat? Tak není nic jednoduššího než mě kontaktovat přes email nebo přes formulář níže. U mě se nemusíte bát dlouhých schůzek ani nesrozumitelných uměleckých výrazů. Stačí, když mi popíšete svou vizi nebo projekt, následně si zavoláme nebo se spojíme přes internet a pokud se domluvíme, tak už se jen můžete těšit na mé první návrhy.

+Co bude následovat?
Návrhy se snažím připravit v co nejkratší době a ještě „horkou“ tužkou, abych zachytila vše co bylo řečeno a co mi letí hlavou. Pokud se vám návrhy líbí a koncept si odsouhlasíme, tak už nic nebrání tomu, aby se naplno rozběhla práce. Nemějte obavy, že o mě pak měsíc neuslyšíte a nebudete vědět jak práce pokračuje, tohle není můj styl a nikdy nebude! Postup na projektu průběžně posílám a konzultuju s vámi, abychom se vyvarovali případným nedorozuměním nebo nepochopení zadání. Finální práci pak odevzdávám ve formátu, na kterém se spolu domluvíme a to je vlastně vše.

+ Máte větší projekt, na který by jeden ilustrátor nestačil?
V mém biu se můžete podívat na moje zkušenosti s většími projekty, jakým byl například projekt iMucha Show nebo animovaný spot pro Letiště Praha, kde jsem měla možnost řídit tým ilustrátorů a grafiků a pracovat tak na větších projektech, které by byly pro jednoho ilustrátora velmi časově náročné až neproveditelné. Pracuji s už prověřeným týmem, ale nebudu mít nic proti, pokud už prověřený tým máte. Vždy to beru jako příležitost poznat další kreativní a talentované lidi.

+ Máte menší zakázku a bojíte se že to nebude nic pro mě?
Jak se říká – není malých zakázek! Takže pokud mě projekt zaujme a domluvíme se, tak už nic nebude stát v cestě jeho realizaci.

+ Zní to všechno moc jednoduše?
Zní to jednoduše, protože to vlastně nakonec jednoduché je!

Váš e-mail:

Váš projekt:

BcA. Alice Slavíčková
Francouzská třída 1873/32
32600 Plzeň 2-Slovany
IČO 06209424
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Plzni od 21.06.2017